Czy warto udać się do endokrynologa?
Podczas badania USG piersi przypadkowo wykryto w płacie L tarczycy guzek 9x7x5 mm z hipoechogeniczną otoczką i odwodowymi przepływami naczyniowymi. Czy jest warto udać się do endokrynologa, czy też tak jak zalecił radiolog, przeprowadzający to badanie, guzek do okresowej kontroli za 6 miesięcy?

KOBIETA, 29 LAT 7 miesięcy temu
Problemy hormonalne kobiet
Dobry wieczór.
Nic nie stoi na przeszkodzie aby udać się do specjalisty endokrynologa który zapozna się z opisem badania oraz załączoną fotkę, wykona badanie fizykalne i oceni opisaną zmianę i zleci odpowiednią diagnostykę z krwi.
Pozdrawiam
Mariusz Bek
Naturopata
Dietetyk