Czy warto wymieniać wszystkie zepsute zęby?

Witam. Bardzo proszę o pomoc. Mam 18 lat i ogromny problem z zębami. Walczę z próchnica od najmłodszych lat. Moje zęby są teraz w tragicznym stanie w przodzie mam ukruszonego zęba a pozostałe mają wiele dziur, sa czarne lub brązowe, kilka zębów już straciłam. przecież myje zęby, itp. Może to jest rodzinne: ? (moja mama straciła wszystkie zęby w wieku 30 lat. Teraz ma sztuczna szczękę. ) myślałam o implantach ale nie stac mnie, może wyrwać wszystkie i też sztuczna szczeka?? Co robic?

Wszystkie zęby należy sukcesywnie wyleczyć. Bez leczenia może być tylko gorzej. Pozbycie się zębów to jest kalectwo. Po usunięciu zęba dochodzi do zaniku kości a protezy osiadające przyśpieszają ten proces. Próchnica jest oczywiście chorobą zakaźną. Znaleźć lekarza , który zatroszczy się o Pani zęby. Pozdrawiam