Czy ważę prawidłowo w wieku 11 lat?

Mam 11 lat, mój wzrost wynosi 159 cm, ważę 43 kg. Jestem dziewczyną lubiącą sport, a najbardziej piłkę nożną, ale teraz rzadko gram i ćwiczę. Wszyscy mówią, że jestem śliczna i szczupła, ale ja tak nie uważam, dlatego chcę się zapoznać z waszymi opiniami na mój temat.

Witam,

Tak, Twoja masa ciała jest prawidłowa.
Nie ma powodów do niepokoju.
Nie powinnaś się też odchudzać.
Jeśli nie jesteś z siebie zadowolona, porozmawiaj szczerze z rodzicami.

Pozdrawiam ciepło