Czy wizyta u fryzjera nasili objawy alergii?

Od 5 dni mam alergię kontaktową na szyi i dekolcie. Prawdopodobnie nowy krem lub nowa sztuczna biżuteria. Od wczoraj stosuję maść Advantan i widzę lekką poprawę. Od kilku miesięcy stosuję leki Loratydyna galena (katar) mimo to alergia kontaktowa się pojawiła. Na dziś jestem umówiona do fryzjera na farbowanie włosów. Zastanawiam się, czy to nie nasili objawów, a może nie ma to znaczenia?

witam, jest to możliwe że dojdzie do nasilenia reakcji alergicznej z powodu kontaktu farby ze skórą