Czy włókniak może odrosnąć?

Witam zdiagnozowano u mnie włókniaka który jest umiejscowiony na skórze głowy Czy usuwając go chirurgicznie jest możliwe że w przyszłości odrosnie Jak przebiega zabieg I czy starając się o stopień niepełnosprawności jest możliwe by chirurg który wykonuje zabieg dał mi jakieś zaświadczenie albo cokolwiek że miałam przeprowadzany taki zabieg Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Szanowna Pani, zabieg polega po prostu na wycięciu zmiany. Włókniak nie powinien odrastać. Otrzyma Pani zaświadczenie o przeprowadzonym leczeniu, jednakże nie będzie miało ono wpływu na orzeczenie