Czy włos może podrażnić jelita?

Witam. Martwię się ponieważ już drugi raz w kupce mojej 9 miesięcznej córeczki znalazłam długi włos. Za pierwszym jak i drugim razem trochę było w kupce reszta pozostala w odbycie. Za pierwszym razem udało mi sie pociagnac włos teraz córce to sprawiało dyskomfortu wiec na siłę nie wyciągnęłam.. Martwię się żeby włos nie uszkodził delikatnej skóry dziecka.. czy nie wywołał innych poważnych problemów

nie widzę powodu do niepokoju, bardziej zastanawiające jest jakim cudem włos się tam znalazł