Czy wszystko jest w porządku z moją tarczycą?

Witam, byłam dzisiaj na usg tarczycy i wynik mój jest taki: Cieśń gr. 2mm. Płat prawy o wym. 13x9x37 mm widoczny w jego obrębie guzek hyperchogeniczny o śr. 3,5 mm . Płat lewy o wym. 10x11x36mm tu bez zmian ogniskowych czyli mam rozumieć że wszystko jest Okej?

witam szkoda że nie podała Pani wyników hormonalnych, które są potrzebne do interpretacji wyniku usg