Czy wycięcie płata tarczycy oznacza koniec leczenia?

Proszę o interpretację wyników. Jestem po usunięciu lewego płata tarczycy. Wyniki badania mikroskopowego: gruczolak pęcherzykowy płata lewego tarczycy. IHC: tyreoglobulina ( ), Ck19 ( ) w pojedynczych komórkach, HBME1 (-), Ki67 1% jąder komórkowych. Czy wycięcie płata tarczycy oznacza koniec leczenia?

Szanowna Pani, jest to bardzo prawdopodobne, jednakże najlepiej będzie jak uda się Pani na konsultację do endokrynologa. Z poważaniem