Czy wymienione objawy mogą być od refluksu?

Dzień dobry, Od około 1,5 roku mam następujące objawy. Okresowo powiększone węzły chłonne. Do tego uczucie zimna bez gorączki. Cierpię też na refluks mocny refluks żołądka. Czy wyżej wymienione objawy mogą być od refluksu? Crp wykonywane na bieżąco zawsze w normie. Tarczyca badana w normie.

Witam,

trudno określić bez dokładnego zebranego wywiadu i tym bardziej bez badania fizykalnego.

Opisane objawy wskazane do stacjonarnej wizyty u swojego lekarza pierwszego kontaktu który oprócz badania fizykalnego zleci odpowiednią diagnostykę ewentualnie konsultację gastrologa.

Pozdrawiam