Czy wynik biopsji piersi jest przeciwwskazaniem do wizyty na solarium?

Witam, dwa tygodnie temu miałam wykonana bjopsjie piersi, wynik dziś odebrałam o jest pozytywny, mam jeż, cze jednego wlokniakotorbiela do zbadania. Mam pytanie czy mogę chodzić na solarium? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Paweł Szadkowski

Biopsja wykonana przed kilkoma tygodniami nie powinna w żaden sposób wpłynąć na możliwość korzystania z solarium.