Czy wynik rezonansu kręgosłupa oznacza coś poważnego?
Witam, niedawno zrobiłem Rezonans magnetyczny kręgosłupa. Skierowanie dostałem od neurologa. wyszło na nim że Na poziomie l5/s1 obecna jest pośrodkowo -lewoboczna duża przepuklina krążka międzykręgowego która uciska na worek oponowy. Pytanie moje jest takie czy to jest bardzo poważne ? i do jakiego lekarza mam się teraz udać ?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Z wynikiem rezonansu należy udać się z powrotem do neurologa, który kierował na badanie. On zleci dalsze kroki, gdyż leczenie zależy od Pana objawów i dolegliwości.