Czy wynik testu PAPP-A jest zły?

Witam. Tydzień temu miałam badania prenatalne usg bardzo dobrze. Trisomia 21 ryzyko podstawowe 1:862 a mój wynik 1:3023. Dziś odebrałam wynik z krwi i jestem przerażona trisomia ryzyko podstawowe 1:862 a mój wynik 1:482. Wolne beta hcg 3.358 mon a papa-a 0.797 mon. Czy te wyniki są bardzo źle?? Które są bardziej wiarygodne usg czy krew. Proszę o odpowiedz

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą diagnostyki prenatalnej.