Czy wyniki badań mojego dziadka wskazują na nowotwór?

Witam , mogę prośic o interpretacje wyników badań a właściwie o interpretacje znaczenia " osełkowata lita masa patologiczna wielkości 3x7" - czy to nowotwór ? Onkolog na urlopie bedzie dopiero za 3 tygodnie , a jeśli to rak to nie pozwolę dziadkowi tyle czekać na jego lekarza , wysle go gdziekolwiek do najlepszego specjalisty .

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety brakuje wielu informacji klinicznych (miejsca którego dotyczy badanie [narządu], rodzaju badania, objawów/stanu klinicznego pacjenta) do udzielenia pani bardziej precyzyjnej odpowiedzi, ale tego rodzaju opis może budzić podejrzenie guza nowotworowego. Rozpoznanie umożliwi dopiero badanie histopatologiczne zmiany. Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego w celu interpretacji klinicznej.