Czy wyniki badań świadczą o hipotrofii asymetrycznej?

Jestem w 33 tygodniu ciąży ,obwód głowy dziecka prawidłowy a obwód brzucha o prawie tydzień mniejszy ,waga dziecka 1,950, czy to jest już hipotrofia asymetryczna ,maa

Lek. Paweł Szadkowski

1 tydzień różnicy w obwodach główki i brzucha nie stanowi powodu do niepokoju. Jeśli się Pani martwi, najlepiej porozmawiać z lekarzem, który wykonywał badanie usg i on rozwieje Pani wątpliwości.