Czy wyniki badania na tolerancję glukozy dla kobiety w ciąży są dobre?

Zapytanie Wynik badania Na czczo 77 Po 1 h 187 Po 2 h 170 I drugie badanie Na czczo 87 Po 1 h 167 Po 2 h 153 Chciałabym dowiedzieć się czy wyniki badania na tolerancję glukozy dla kobiety w ciąży są dobre czy nie. Z góry bardzo dziękuję

Oba podane wyniki są nieprawidłowe, proponuję pilną kontrolę u prowadzącego ciążę ginekologa oraz u diabetologa. Pozdrawiam.