Czy wyniki moich badań są dobre?

Witam od ponad 10lat mam nie regularne cykle miesiaczkowe i robilam wyniki hormalne i chce sie dowiedzieć czemu tak sie dzieje ze miesiaczkuje co 3-4 miesiące i mam bardzo skapa miesiqczkr. O to moje wyniki tsh 1.68qU/ml Tsh3 2.60mIU/I Ft4 wolna 12.4pmoI/I FSH 7.7 U/I LH 58.7 mIU/ml Prolaktyna 356qIU/ml Badania robilam 25 dniu cyklu. Czy wyniki badan sa dobre ?

Szanowna Pani, ciężko mi interpretować wynik, gdy nie podała Pani norm przyjętych przez laboratorium