Czy wyniki scyntygrafii mojej mamy są złe?

Witam. Moja mam wykonywała ostatnio badanie scyntygraficznym kości całego ciała. Wiemy że są zmiany zwyrodnienie barków kolan i stawów biodrowych. Ale martwi nas punktowe bardzo jasne żółte światło na zdjęciach po lewej stronie na rzebrach. Lekarz też jest zaniepokojony. Mamę strasznie boli przy oddychanie, strasznie ja kuje pod sercem właśnie w tym miejscu gdzie są te zmiany. Dodam że wyniki badań serca są dobre. Proszę o pomoc gdyż wizyta u onkologa i hematologa dopiero za 2 tygodnie a mama i my dochodzimy od zmysłów. Dodam że te światło na zdjęciach jest tylko na rzebrach po lewej stronie. Punktowo bardzo żółte w środku z pomarańczowa plamka i z jasno zielona otoczka na brzegach. Z góry dziękuję

Szanowna Pani być może są to zmiany metastatyczne, wynik należy odnieść do stanu klinicznego