Czy wypadanie włosów może wynikać z wysokiego poziomu kortyzolu?

WItam, Mam 23 lata poziom kortyzolu rano 841 przy normie rano: 166 — 507 nmol/l,wieczorem 308 przy normie 73.8 — 291 dodam,że nie jestem w stresie a bardzo wypadają mi włosy czy może być to powiązane z wysokim poziomem kortyzolu?

Zaburzenia endokrynologiczne mogą wpływać na kondycję włosów. Proponuję wizytę u lekarza endokrynologa celem pogłębienia diagnostyki. Pozdrawiam.