Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy wyśmiewanie kogoś na forum jest w porządku?

czy wyśmiewanie kogoś na forum jest w porządku? czy osoba wyśmiewana po prostu nie ma poczucia humoru i nie potrafi śmiac się z siebie. nawet gdy daje do zrozumienia,ze jej się to nie podoba, że ją to nie śmieszy wzbudza to jeszcze większy śmiech. Nie jest to wyśmiewanie wulgarne,ale osobę to boli, do tego stopnia,że dochodzi do przedawkowania leków.
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Poczucie pewności siebie

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby jak najszybciej zrezygnować z tego forum. Działanie taki przez innych użytkowników jest złe i nieodpowiednie.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam. Wyśmiewanie kogoś nie jest w porządku. Ale może być tego druga strona medalu, ze ktos jest przewrażliwiony i odbiera to tak.

0

Dzień dobry. Nie wiem, czy pisze pani o sobie? Wiem jednak, że wyśmiewanie się z kogoś nigdy nie jest miłe dla osoby wyśmiewanej. Jest to agresywne i sprawia, że osoba wyśmiewana, nie dość że jest krzywdzona, to jeszcze przypina się jej łatkę, że nie ma poczucia humoru. Wyjątkowo paskudne podejście. Trudno się też bronić, bo słyszy się wtedy "no co ty, nie masz poczucia humoru, to przecież tylko żarty". Jednakże niepokoi mnie, że ta sytuacja doprowadza do przedawkowania leków. Bardzo zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą lub psychiatrą osobę, która przedawkowała. To już nie są żarty, to poważna sprawa, bo życie mamy tylko jedno i nigdy nie warto poświęcać go w żadnej sytuacji. W życiu można dokonać bardzo wielu zmian, natomiast śmierć jest nieodwracalna. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy