Czy wysoki wynik ATG może samoistnie wrócić do normy?

Mam pytanie odnośnie wyniku badania przeciwciał na tarczycę Anty-tg. Czy możliwe jest żeby wynik ATG z wartości 1544u/ml norma do 115u/ml wróciło do granic normy mój obecny wynik 38,9u/ml.nie biorę żadnych leków. Badanie wykonane po 3 latach.

Lek. Bartosz Domagała

Jeśli wynik jednorazowo byl podwyższony, mógł być to błąd laboratoryjny. Należy rozpatrywać to w oparciu o obraz kliniczny i inne wyniki badań tarczycy