Czy wysypka to reakcja na lek?

Po operacji haluksa biore przeciwzakrzepowo 40mg leku neoparin. Na policzku wystapila swedzaca wysypka. Czy jest to reakcja na lek? Czy powinnam ten lek odstawic?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W zależności ile dawek leku Pani już przyjęła. gdyby wysypka się nasiliła to proszę lek odstawić lek i niezwłocznie udać się do swojego lekarza rodzinnego aby zmienił leczenie przeciwzakrzepowe. Pozdrawiam.