Czy wzrost BHCG jest dobry?

Witam.Ostmiesiączkmialam 13 paźdz. i 10.11 beta- 45mIU.ml a 12.11- 84mIU/ml. 19.11 wizyta i tylko pecherzyk ciążowy.Zalecono badanie za 2 tyg. Jednak zapisałam się za tydzień na nfz ponieważ nie dam rady tak długo czekać. Czy wykonane badanie beta znowu np 26.11 dzien przed wizyta pokaże czy hcg rosnie dobrze czy zle ? czy trzeba miec w odstepach 48 h wykonywane badanie?

Małgorzata Panek

Beta-HCG wzrasta co 48-72 godziny 2-4 krotnie. Badania wykonywane codziennie, nie pokażą narastania tego hormonu.
Proszę skonsultować się ze swoim ginekologiem.
Pozdrawiam