Czy z dnia na dzień wyniki morfologii mogą się tak różnić?

Dzień dobry. Robiłam wyniki morfologii z dnia na dzień. Czy to możliwe że przez jedną noc WBC spadło mi z 4.69 do 3.8, granulocyty z 1.8 do 1.26, a monocyty w rozkładzie z procentowy wzrosły z 12 do 14?czuje się dobrze nie mam żadnych dolegliwości. Crp które miałam robione 3 tygodnie temu wynosilo 0.90. Czy możliwy jest błąd laboratoryjny czy wyniki mogły tak spaść? Pozdrawiam

Lek. Bartosz Domagała

możliwy jest błąd laboratoryjny. Wyniki powinno się interpretować łącznie z obrazem klinicznym