Czy z gorączką i kaszlem po grypie zgłosić się do lekarza?

Przez 5 dni miałam gorączkę nie większą niż 38. - podejrzewalam grype.Wszystko ustało zaczął się kaszel bardzo męczący .Ciężko powiedzieć czy suchy bo tak nie do końca.Minęło 3 dni i gorączka się zwonu pojawila( muszę dodać że byłam jakiś czas na mrozie ) czy to mogło wznowić chorobę? Pojawił się również ból w lewym boku taki klujacy ale nie ciężko określić w którym dokładnie miejscu . Byłam u lekarza internisty i okazało się że nie mam nic osluchowo gardło również wporzadku ale dalej mam gorączkę i kaszle. Co to może być ? Czy mam się znowu zgłosić do lekarza?

Lek. Paweł Szadkowski

Prawdopodobnie to tylko przeziebienie i ustąpi w niedługim czasie. Moze pani stosować leki objawowe, a w razie nieustepowania lub nasilenia dolegliwości ponownie zgłosić się do lekarza.