Czy z moją tarczycą wszystko jest w porządku?

Zrobilam badania tarczycy. Krew wszystko ok w norrmie.Zrobilam usg tarczycy. Odpowiedz pani doktor to: Tarczyca jest duza ale wszystko ok. Co to oznacza?? Czy wszystko wporzadku czy tarcyca moze byc duza??

Lek. Paweł Szadkowski

Tak, tarczyca może mieć różne rozmiary, norma jest dość szeroka i skoro lekarz uznał, że nic się nie dzieje - zapewne tak jest i nie ma powodu do niepokoju.