Czy z moją tarczycą wszystko jest w porządku?
Zrobilam badania tarczycy. Krew wszystko ok w norrmie.Zrobilam usg tarczycy. Odpowiedz pani doktor to: Tarczyca jest duza ale wszystko ok. Co to oznacza?? Czy wszystko wporzadku czy tarcyca moze byc duza??

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Tak, tarczyca może mieć różne rozmiary, norma jest dość szeroka i skoro lekarz uznał, że nic się nie dzieje - zapewne tak jest i nie ma powodu do niepokoju.