Czy z taką dolegliwością mogę wyrobić patent sternika motorowodnego?

Witam, W wakacje chciałbym wyrobić sobie patent sternika motorowodnego (dokument umożliwiający pływanie motorówkami) ale jest pewien problem. Od kilku lat choruję na niewydolność serca. Co prawda organizatorzy nie wymagają badań lekarskich ale chciałbym się dowiedzieć czy z taką dolegliwością mógłbym w ogóle prowadzić motorówki? Przez tą cholerną niewydolność mało co mogę☹️. A w przyszłości chciałbym kupić sobie jakąś motorówkę i odbywać na niej wielodniowe rejsy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry,

najlepszym rozwiązaniem było by aby się wypowiedział lekarz kardiolog który prowadzi Pańskie leczenie jest tą odpowiednią osobą która oprócz rozpoznania choroby zna postępowania leczenia oraz stan badań diagnostycznych - laboratoryjnych oraz stan fizykalny.

Pozdrawiam