Czy z takimi wynikami konieczna jest wizyta u endokrynologa?

Witam, uprzejmie proszę o interpretacje wyników tarczycy i prolaktyny mam 24 i obecnie staram się o dziecko. Oto moje wyniki: TSH - 2,250 μIU/ml normy (0,270 – 4,200) fT4 - 1,39 ng/dl normy (0,93 – 1,60) fT3 - 3,26 pg/ml normy (2,0 – 4,40) P/CIAŁA ANTY-TG <10,0 UI/ml normy (0 - 115) P/CIAŁA ANTY-TPO <9,0 UI/ml normy (0 - 34) Ginekolog przepisała jodid (żeby zbić trochę TSH) przed wynikami przeciwciał i zaleciła, że jeżeli będą w porządku to brać Jodid,, a jak nie to konieczna będzie wizyta u Endokrynologa, wolę się jednak upewnić czy z takimi wynikami mogę obejść się bez wizyty u Endokrynologa? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Pani wyniki są w normie, przeciwciała są ujemne, nie ma powodu do niepokoju.