Czy z takimi wynikami mam się udać do lekarza?

Witam. Chodzi mi o interpretacje badań TSH,fT3,fT4. Mam 23 lata, TSH: 3.120 ( 027-4.2), fT3:3,73(2,57-4,43) oraz fT4:1,04(0.93-1,70). Wyniki są w normie czy powinnam iść z nimi do lekarza ? Z góry dziękuję.

Interpretacja badań zawsze powinna odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta. U kobiet w wieku rozrodczym zaleca się utrzymywanie TSH poniżej 2 mIU/l. Polecam wizytę u endokrynologa. Pozdrawiam.