Czy z takimi wynikami mogę starać się o dziecko?

Witam. Bardzo prosze o interpretacje wynikow. Czy z takimi wynikami moge starac sie o dziecko? CMV G 623.30U/ml [0,00-5,99] CMV M ujemny TOXO G 0,00 TOXO M -ujemny Rubella G 67 IU/ml [0-10] Rubella M - ujemny

Lek. Paweł Szadkowski

Wedle wyników miała Pani w przeszłości kontakt z wirusem cytomegalii i różyczki w przeszłości, a aktualnie nie ma świeżego zakażenia. Z toksoplazmozą nie miała Pani nigdy kontaktu, teraz też jest Pani zdrowa. Są to dobre wyniki.