Czy z tego usg wynika Hashimoto?
Witam Czy moge prosić o interpretacje wyniku usg. Czy z tego usg moze wynikać hashimoto? Wyniki krwi TSH ft3 ft4 morfologia żelazo ca ob będę miala jutro. Po przeliczeniu w kalkulatorze objętość tarczycy wyszła 11.69 ml Objawy... Zmeczenie senność w dzień w nocy spac nie moge potliwość wypadające włosy nerwowość zmiana nastrojów Usg tarczycy Płat lewy o niejednorodnej nieco obniżonej echogeniiczności 15×12×40 Płat prawy o niejednorodnej nieco obnizonej wym 21×14×55 Objętość płata lewego 4,0 cm³ Objętość płata prawego 9 cm ³ Cień2,5 ml W prawym placie torbielka koloidowa 2,3mm Perzeplywy dobre

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Aby potwierdzić, bądź wykluczyć zapalenia Hashimoto należy wykonać panel hormonów tarczycowych oaz przeciwciał.