Czy z tym bólem powinnam udać się do ortopedy, czy neurologa?

Dzień dobry mam 19 lat i od około miesiąca doskiwiera mi ból obu nóg. Początkowo myślała że jest to ból kolan ale badanie RTG nie wykazało żadnych zmian. Badania (morfologia, OB, CRP oraz czynnik reumatoidalny, pozim witaminy B12) mam w normie. Lekarz stwierdził że przyczyną może być przebyta infekcja wirusowa, ale zlecone badania CPK i d-dimery również są w normie. Ból jest kłujący przede wszystkim ud, ale odczuwam go czasem w okolicy kolan i od niedawna łydek. Czasem czuje lekkie puslowanie, ból nie jest silny ale dość mocno doskwiera. Prowadzę siedzący tryb życia, i nie wiem czy problem może być związany z kręgosłupem (nie odczuwam bólu pleców). Czy powinnam udać się do ortopedy czy neurologa? Z góry dziękuję a wszelką pomoc

Dobry wieczór,

przed udaniem się do lekarza warto jeszcze wykonać badanie z krwi na potas, magnez, sód, witamina d i udać się do lekarza neurologa który wykona dokładny wywiad oraz badanie przedmiotowe po którym oceni badania laboratoryjne z objawami klinicznymi i oceni Pani stan zdrowia w razie nieprawidłowości lub dla pełnego obrazu zleci odpowiednią diagnostykę obrazową.

Pozdrawiam