Czy z tym nasilającym się bólem muszę iść do lekarza?

Tydzień temu miałam mały wypadek, potknęłam się i przewróciłam uderzyłam w głowę. Niestety nasilił mi się ból w okolicy szyji, nie było omdlenia ani innych objawów. Czy powinnam się odac z tym do lekarza
KOBIETA, 26 LAT 6 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Konieczna wizyta u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego. Opisany uraz wymaga badania fizykalnego oraz diagnostyki obrazowej po której lekarz zdecyduje od dalszych zaleceniach np konsultacja chirurga urazowego lub ortopedy.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturopata

Dietetyk