Czy z wizytą u ortopedy należy poczekać aż dziecko zacznie stabilnie chodzić?

Witam. Moja córeczka ma obecnie 13 miesięcy i 15 dni. Od okolo 5 dni po kilka razy dziennie przejdzie sie po kawalku sama na nozkach. Chodzi przy meblach trzymajac sie jedna raczka idzie normalnie gdy trzyma kogos za palec. Corka zrobi sama kilka kroczkow i upada na pupe albo do przodu. Kiedy mam udac sie z bia do ortopedy? Moge juz czy mam poczekac az zacznie stabinie chodzic?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zależy co panią niepokoi. To że córka próbuje chodzić w takim wieku i upada jest całkowicie normalne oraz to że nie chodzi całkowicie jeszcze też nie jest niepokojące. Pozdrawiam.