Czy ząb jest do leczenia kanałowego?

Witam Mam 18 lat. Pare kat temu miała plombowany ząb (6 górna lewa). Teraz znów zaczął bolec w czasie jedzenia. Byłam u pani Stomatolog która zrobiła mi zęba po czym go zaplanowała. Niestety kolejny tydzień Ząb nadal boli reaguje na Ciepłe zimne słodkie ale nie powiem już jak Boni podczas podczas gryzienia. Jest to przeszywający ból jakby prowadził po nerwie. Co w takim przypadku może zrobić teraz dentysta? czy Ząb jest do leczenia kanałowego ?czy da się go jeszcze jakoś odratować ?

Rodzaj leczenia ustala się po badaniu. Z pozycji komputera nie jestem w stanie tego wykonać. Proponuję wizytę u dentysty. Reakcja na słodkie i zimne daje dobre rokowania. Może po prostu trzeba zmienić wypełnienie? Pozdrawiam