Czy ząb jest teraz do leczenia kanałowego?

Jakiś czas temu miałam plombowany ząb.Pani doktor powiedziała, że była to mała dziura. Niestety zaraz po plombowaniu ząb zaczął mnie boleć na nagryzanie. Plomba została wymieniona na inny podkład,a ząb nadal mnie boli. Obecnie jest to inny ból niż wcześniej, bo czuję go tylko w jednym konkretnym miejscu, gdy je naciskam. Czy ten ząb jest do leczenia kanalowego?Pani doktor nie chce zatruwac zeba,wedlug niej jest zdrowy. Jaka moze byc przyczyna tego, ze ząb z mała dziurą ma byc leczony kanałowo?

Proszę jeszcze poczekać może to być nadwrażliwość po wypełnieniu. Wcześniejsze wypełnienie mogło być za wysokie lub ząb był przegrzany, lub przesuszony teraz musi się uspokoić. Można wziąć lek przeciwzapalny.