Czy zabieg migdałka mógł być źle przeprowadzony?

Synek 5 i pół lat. W wieku 3 lat przeszedł zabieg usunięcia 3 migdałka. Przed zabiegiem dużo chorował na zapalenie ucha, po zabiegu walczymy z kaszlem. Pojawia się często co ok. 3 tygodnie przy najmniejszym katarze. Dziecko przyjmuje leki na stale: nebbud 0,25mg, sigulair, deslotyna, nasonex. Kaszlu nie możemy niczym zatrzymać, trwa ok. tygodnia często kończy się antybiotykiem bo dziecko już wykończone. Czy zabieg mógł być źle przeprowadzony? Jak znaleźć przyczynę tak intensywnego kaszlu i co może go wywoływać?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jak każdy zabieg, ten tez mógł spowodować powikłania. Zalecałbym pogłębienie diagnostyki laryngologicznej.