Czy zajdę w ciążę, jeśli straciłam dzieci w 22. tygodniu?

Dzien dobry stracilam moje dzieci w 22 tygodniu przyczyna macica nie byla gotowa na to ,moje pytanie bardzo pragne miec potomstwo czy wystarczy jak.odczekam.3 miesiaca zeby sie starac , jakie jest prawdopodobienstw ze sytulacja sie powtórzy

Lek. Paweł Szadkowski

Szczegółowych informacji na temat utraty ciąży oraz pani płodności powinna pani uzyskać od swojego lekarza ginekologa. Niestety pani opis nie pozwala na wyciągnięcie wniosków dotyczących pani płodności i dalszych planów koncepcyjnych.