Czy zanik pamięci to coś strasznego?

Nie mam cierpliwości, ciągle krzyczę na bliskich, nic mi się nie chce, ciągle bym spała, zapominam co było parę dni temu, nieępamietam nic z mojego życia, pamiętam tylko historie, które się często powtarzały, ale bez szczegółów, mam dziesięcioletnie dziecko, nie pamiętam jak dorastało.

ponad rok temu

Antykoncepcja po

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.

Paulina Witek Psycholog, Warszawa
74 poziom zaufania

Trudno się odnieść do Pani pytania, ponieważ sama Pani wie najlepiej czy zanik pamięci jest czymś strasznym czy nie. Z medycznego punktu widzenia wymienione przez Panią objawy budzą uzasadniony niepokój i powinna Pani podjąć leczenie. Najlepiej, gdyby zgłosiła się Pani w tej sprawie do lekarza psychiatry. Tego rodzaju zaniki pamięci mogą być spowodowane wieloma czynnikami i aby postawić konkretną diagnozę niezbędna jest osobista wizyta u lekarza. Jeszcze raz gorąco namawiam do wizyty u specjalisty. Pozdrawiam serdecznie!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty