Czy zapach ciała to objaw psychogenny?

Maz po grypie czuje ze jego skora wydaje slodko cierpki zapach jak ocet. Ja nic nie czuje,pachnie jak zawsze ,on jednak mowi ze czuje go przez caly czas i ze az gryzie go w oczy.czy to moze oznaczac jakas chorobe czy objaw psychogenny?

Lek. Paweł Szadkowski

Po infekcji górnych dróg oddechowych występuje raczej osłabienie węchu niż jego wzmożenie czy spaczony węch. Jeśliby po jakimś czasie objawy u męża nie ustępowały można wykonać podstawowe badania oraz skonsultować się z neurologiem lub laryngologiem.