Czy zapalenie pęcherza mogło spowodować opóźnienie miesiączki?

Witam, Czy zapalenie pęcherza mogło spowodować opożnienie miesiączki(ciąża wykluczona; miesiączke mam regularnie co 28 dni, okres spoźnia się juz 3 dzień) Brałam Trimesan 2x 1 tabl przez 10 dni, lecz nie pomogły na zapenie i pani doktor przepisała mi dzisiaj Augumentin i Nystatyne i czy w związku z brakiem okresu mogę zażywać przepisane lekarstwa przez panią doktor?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Zaburzenia miesiaczkowania moga byc wynkimiem zaroweno stersu jaki stanow zpalnych, Ale co konkretnie to czasami trudno do konca ustalic sadze ze sensowniej omowic takie zeczy z ginekologiem niz z urologiemCo dol lekow sam brak okresu niejsye przeciwaskazniem do przyjmoweania tego typu lekow.