Czy zaszłam w ciążę mimo negatywnego testu?

21.08 uprawialam seks z chlopakiem, miał założną prezerwtywę która nie pekła i dodatkowo stosowaliśmy sorunek przerywany. Był to 7 dzień cyklu. Cykle mam 26-27 dniowe. Wczoraj tj. 31.08 pojawiło mi sie delikatne plamienie. Zrobiłam test ciążowy od razu i wyszedł negatywny. Czy może to być ciąża?

Lek. Paweł Szadkowski

Dla pewności najlepiej powtórzyć test ciążowy, lub wykonać badanie betaHCG z krwi.