Czy zatykania ucha minie?

Mam takie pytanie, pracuję przy produkcji i ostatnio powietrzem ze sprężarki przedmuchało mi ucho, od razu na miejscu na te ucho ogłuchłem i dosłownie po 30 sekundach stopniowo odzyskiwałem słuch, teraz co jakiś czas zatyka mi ucho, czy mogło się coś stać czy samo minie? Dzięki za odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Mogło u pana dojść do uszkodzenia błony bębenkowej (lub innych struktur ucha, w zależności od siły urazu), dlatego powinien udać się pan do lekarza laryngologa. Wstępnej oceny ucha może też dokonać lekarz pierwszego kontaktu w badaniu otoskopem.