Czy zbyt późne odstawienie leku Fanipos przed wizytą u pulmonologa wymaga przełożenia wizyty?

Mam wizytę u pulmonologa i lekarz kazał mi odstawić leki dwa tygodnie przed wizytą .Zapomniałem i odstawiłem osiem dni przed wizytą .Chodzi tu o lek Fanipos.Nie wiem czy mam przełożyć wizytę .

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. proszę iść na wizytę ale poinformować lekarza o tym kiedy Pan odstawił lek. Pozdrawiam.