Czy zdecydować się na nastawienie nosa?

Dzień dobry. Około 10 dni temu wylądowałem w szpitalu po pobiciu ze złamanym nosem. Powiedziano mi bym zgłosił się po ok. 7 dniach do Laryngologa na ew. nastawianie nosa i kontrolę. Lekarz stwierdził, że nos wg. niego jest w porzadku i ze nastawienie jest zależne od mojej woli, gdyż jest to czysto kosmetyczny aspekt. Uznałem, ze skoro jest dobrze to nie ma sensu poprawiać, jednak znajomi powiedzieli mi, ze mogę mieć w przyszłości garba lub krzywy nos. Obecnie nos jest wg. mnie prosty i nie posiadam na nim garba, jednak nie daje mi spokoju myśl, czy lepiej nastawić i mieć z głowy, czy zostawić w spokoju skoro tak mówił lekarz

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli obecny stan panu nie przeszkadza to może pan wybrać sugerowane przez lekarza postępowanie. Ewentualne skrzywienie przegrody można również zoperować w przyszłości jeśli będzie to stanowiło problem.