Czy zdjęcie RTG mogło uszkodzić płód?

witam mam pytanie dotyczące zdjęcia rtg zęba wykonanego w tedy kiedy juz byłam w ciąży a o tym nie wiedziałam. ząb złamał mi się i pojechałam do stomatologa tam od razu wykonano zdjęcie rtg i wykonano leczenie . z tego co pamiętam było to zdjęcie wewnatrztrzuszne fartucha olowianego nie miałam. dziecko urodziło się zdrowe 10 punktów ale cały czas nie mogę sobie poradzić ze strachem związanym z ewentualnych następstw tego promieniowania. czy mogę dziecko będzie zdrowe? czy mogło mu to zaszkodzić?

Proszę się nie martwić przy zdjęciach wewnątrzustnych dawka promieniowania jest bardzo mała i nie jest kierowana w stronę brzucha.