Czy ze mną dzieje się coś niepokojącego?

Dzień Dobry. Mój regularny cykl miesiączkowy to z reguły 28 dni /- jeden dzień. Przez ostatnie dni miałam grypę. Wczoraj brzuch zaczął delikatnie boleć jak podczas okresu A rano zaczęłam mocno krwawić A to dopiero 11 dzień cyklu.. dzieje się coś niepokojącego ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ze względu na grypę cykl mógł się skrócić i miesiączka pojawiła się wcześniej. Gdyby częściej sie to powtarzało to powinna Pani zgłosić się do ginekologa. Pozdrawiam.