Czy zęby mogą być wyrwane pod narkozą?

Mam spory problem z moimi zębami. Chciałbym się poddać całkowitemu usunięciu wszystkich zębów. Czy zęby mogłyby być wyrwane mi pod narkozą, na znieczuleniu ogólnym a nie na znieczuleniu miejscowym.?

Witam. Według mnie to nie do końca przemyślana decyzja. Czy ma Pan pomysł co dalej, jaki rodzaj uzupełnienia protetycznego będzie Pan nosił ? Pewnie myśli Pan o protezach, które po kilku latach noszenia spowodują zaniki kości a w rezultacie protezy przestaną się" trzymać ". Co dalej ? implanty ? Ma Pan dopiero 21 lat - ja odradzam totalną ekstrakcję, chyba że "zjadł" Pan wszystkie zęby i nie ma co ratować. Wtedy oczywiście można zastosować narkozę. Pozdrawiam Krystyna Pikała