Czy zejdzie mi kiedyś czerwona plamka na prąciu?

Czy zejdzie mi kiedyś czerwona plamka na prąciu ? Witam 2 miesiące temu uprawiałem stosunek bez zabezpieczenia z dziewczyna miała wcześniej jednego partnera z tego co mowila. Po stosunku pojawiła mi się czerwona plamka nie bolącą nie swędząca poszedłem do apteki dostałem maść Clotrimazolum nie pomogła wiec udałem się do dermatologa który stwierdził infekcje grzybicza wiec przepisał maść Travocort. Plamka zaczęła schodzić blednąć znaczy robić się blada po 2 tygodniach smarowania nie zeszła. Zrobiłem badania chemioterapię wynik ujemny wiec poszedłem do urologa powiedział że mam się niczym nie przejmować przepisal maść betnovate n po tygodniu brania maści krostka nie bladła lecz zrobiła się czerwona mija drugi miesiąc i nie wiem co to może być. Urolog zlecił mi posiew nasienia i moczu. Posiew moczu wyszedł ujemny lecz posiew nasienia był z paciorkowcem kałowym oporny na drobnoustrój HLAR udałem się wiec do rodzinnego ktory przepisał mi jakaś żółta maść podobno najsilniejsza i antybiotyk Cipronex 500mg dwa razy dziennie. Mam 23 lata dodam że wcześniej nie miałem żadnych problemów dodałem tu wcześniej pytanie już ze zdjęcie to ktoś mi odpisał że nie przyjmujecie zdjęć. Błagam niech mi ktoś pomoże tracę głowę i prącie czytałem że takie krostki usuwa się jedynie poprzez obrzezanie pomóżcie zanim zrobię coś głupiego

Szanowny Panie, szczerze mówiąc nie widzę powodu do niepokoju, nawet jeśli zmiana pozostanie to wątpię aby miała mieć wpływ na Pana życie. Zawsze można ją usunąć chirurgicznie tylko nie wiem czy jest sens. Pozdrawiam