Czy żel elmex pomoże w naprawie szkliwa, nadwrażliwości i wzmocni ogólnie zęby?

Witam mam pytanie o żel do fluoryzacji elmex.Jestem po gruntownym leczeniu zebów, wszystkie ubytki zaplombowane, usuniety kamień.Moje zęby były w fatalnym stanie praktycznie wszystkie miały ubytki oprócz dwójek i 6 zebów przednich na dole.Mam też bardzo starte szkliwo na jedynkach co niestetycznie wygląda i zwyczajnie zęby są bardzo wrażliwe.Czy żel elmex pomoże w naprawie szkliwa, nadwrażliwości i wzmocni ogólnie zęby?Czy to prawda że ten żel zażółca zęby?

Nie zaszkodzi jeśli będzie tylko stosowany zgodnie z zaleceniami , nie można go stosować przewlekle , tak może się zdarzyć ,że przy silnej fluryzacji zęby mogą być bardziej żółte .