Czy zgłosić się do innej przychodni onkologicznej?

Dzień dobry.W ramach wczesnego programu wykrywania raka piersi zdiagnozowano w piersi zagęszczenie o średnicy 5mm, skala BARADIS 0, w USG nie widoczne. Celowe zdjęcie z uciskiem zacienienie o średnicy 3,5 mm bez jednoznacznych cech złośliwości BIRADS 3. Kontrola za pół roku MRTG. Mam pytanie , czekać czy zgłosić się do innej przychodni onkologicznej do konsultacji i czy muszę mieć skierowanie?

szanowna Pani do onkologa nie potrzeba skierowania, nie widzę powodu aby iść do innego lekarza